Elektrėnų ir Kaišiadorių jaunuolių derbyje šįkart pranašesnė buvo „Centauras“ komanda 833

Permaininga kova pirmosiose paskutinio EKKL pirmo rato rungtynėse Elekrėnuose, kur susirėmė vietos „Centauras“ (3-6) ir svečiai „Kaišiadorių ŠSC-Savex“ (2-6). Nuo pirmųjų mačo minučių užvirė rezultatyvi kova, kurioje pirmajame kėlinyje į priekį bandė veržtis svečiai. Ši komanda po pirmojo kėlinio įgijo trapią 4 taškų persvarą. Antrajame kėlinyje vaizdas visai priešingas - šį kėlinį dviženkle persvara laimėjo jau puolimo apsukas padidinę šeimininkai ir tuo pačiu prieš ilgąją pertrauką įsiveržė į priekį. Kaip rodo tolimesnė rungtynių eiga šiame kėlinyje susikrautos persvaros „Centauras“ komandai pakako laimėti rungtynes galutiniu rezultatu 100:89. Elektrėniškiai po šios pergalės aplenkė savo varžovus turnyrinėje lentelėje ir realu, kad kaišiadoriečiai ir liks žemiau galutinėje rikiuotėje nepaisant to, kad jiems liko sužaisti dar vienerias rungtynes. Šiose rungtynėse nugalėtojų gretose vėl naudingiausias buvo Kristupas Kazlauskas (23 tšk., 9 atk. kam., 21 naud. b.). Puikias rungtynes  sužaidė ir Emilis Abramavičius (20 tšk., 7 atk. kam., 8 išpr. praž., 21 naud. b.). „Centauras“ komanda antrame mače iš eilės sulaukė ir svarios pagalbos puolime iš veterano Mariaus Radvilo, kuris įmetė 21 tašką. Pralaimėtojų komandoje naudingiausias buvo įspūdingai žaidęs Matas Cibulskis (37 tšk., 8 atk. kam., 4 rez. perd., 5 per. kam., 9 išprov. praž., 45 naud. b.).

Rungtynių akimirkos: [nuotraukų albumas] (nuot. aut. Osvaldas Žukauskas).