EKKL Mažosios taurės nugalėtojai – Vievio KK „Žiedas“

EKKL Mažosios taurės nugalėtojai – Vievio KK „Žiedas“ 568

Gegužės 4 dieną, A. Brazausko gimnazijoje vyko EKKL finalinės sezono kovos. Pirmieji į dvikovą EKKL Mažosios taurės finalinėse rungtynėse stojo jaunieji Elektrėnų miesto talentai iš SK „Centauras“, o jų varžovais buvo gerokai daugiau žaidybinės bei gyvenimiškos patirties turintys žaidėjai iš Vievio KK „Žiedas“. Į rungtynes komandos pažvelgė rimtai ir atvyko pilnomis sudėtimis. Laukė rimta ir atkakli dvikova.

Rungtynes nuo pirmų minučių sėkmingiau pradėjo vieviečiai, kurie sužaidus 4 minutes jau pirmavo 10 taškų skirtumu (12:2). Antrojoje pirmojo kėlinio dalyje įsidrąsino ir jaunieji elektrėniškiai, kurie lygiai su vyresniais varžovais rinko taškus ir nebeleido atitrūkti didesniu skirtumu. Pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu 25:16, KK „Žiedas“ naudai. Antrajame kėlinyje žaidimas stabilizavosi – KK „Žiedas“ išlaikė saugų atstumą, o SK „Centauras“ niekaip nepavyko priartėti prie varžovų, gera žinia – varžovai taip pat nepabėgo didesniu skirtumu. Antrasis kėlinys baigėsi lygiu rezultatu 16:16 ir į ilgąją pertrauką komandos išėjo švieslentėje degant rezultatui 41:32.

Grįžus po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje nesikeitė – SK „Centauras“ niekaip nesiklijavo žaidimas, į kiekvieną sėkmingą ataką varžovai atsakydavo sava taiklia ataka. Lygus žaidimas nieko gero elektrėniškiams nežadėjo, tačiau tai buvo ir didelis KK „Žiedas“ nuopelnas. Trečiasis kėlinys baigėsi rezultatu 24:20 ir KK „Žiedas“ padidino savo pranašumą iki 13 taškų (65:52). Paskutiniame ketvirtajame kėlinyje, kaip ir visose rungtynėse, savo tempą rodė KK „Žiedas“. Likus žaisti 4 minutes, skirtumas tarp komandų buvo net 17 taškų, kas visiškai sužlugdė SK „Centauras“ viltis pakovoti dėl pergalės. Rungtynės baigėsi rezultatu 70:82 (16:25, 16:16, 20:24, 18:17) ir EKKL Mažosios taurės nugalėtojais tapo KK „Žiedas“ kolektyvas.

Naudingiausiai šiose rungtynėse pasirodė KK „Žiedas“ atstovas Vidas Braziulis, kuris surinko 32 naudingumo balus.

SK „Centauras“ pasižymėjo: Nerijus Kaminskas 16 tšk. (5/5 baud. met.), Lukas Jančiauskas 14 tšk. (6 atk. kam., 15 naud. b.), Gabrielius Bielskis 12 tšk. (7 atk. kam., 17 naud. b.). Atskiro paminėjimo vertas Haroldas Norvaišas, kuris atkovojo 11 atšokusių kamuolių ir užfiksavo geriausią rezultatą komandoje.

KK „Žiedas“ pasižymėjo: Vidas Braziulis 25 tšk. (8/9 baud. met., 11 atk. kam., 32 naud. b.), Rytis Kameneckas 15 tšk. (5 rez. perd., 5 kl.), Mindaugas Stoškus 12 tšk. (14 atk. kam., 7 išpr. praž., 30 naud. b.).

Rungtynių akimirkos: [nuotraukų galerija] [nuotraukų galerija]

SK "Centauras" trenerio Vidmanto Pupininko komentaras po rungtynių: [vaizdo įrašas]