EKKL čempionai KK ,,Žiežmariai šių metų čempionate startavo nelengva pergale

EKKL čempionai KK ,,Žiežmariai šių metų čempionate startavo nelengva pergale 361

Spalio 31 dieną Helovyno išvakarėse įvyko vienerios EKKL rungtynės. Juose Elektrėnų profesinio rengimo centre susitiko aikštės šeimininkai SK ,,Centauras"(0-1) bei pirmąsias savo varžybas šiame sezone žaidžiantys EKKL čempionai KK ,,Žiežmariai". Kova kaip ir dera šiam vakarui buvo velniškai įdomi. Šiose rungtynėse du kėlinius vyko lygi kova. Po pirmosios rungtynių dalies gal kiek netikėtai priekyje 2 taškais buvo jaunieji aikštės šeimininkai. Antrojoje rungtynių pusėje svečiai atsibudo ir suprato, kad jie yra čempionai ir įjungę aukštesnę pavarą bei pakreipė rungtynių eigą sau naudinga linkme ir ypač gerai sužaidę ketvirtą kėlinuką iškovojo pergale rezultatu 78:66. KK ,,Žiežmariai" iškovojo pergalę nepaisant to, kad tritaškius metė sau nebūdingai mažu 18 procentų taiklumu. SK ,,Centauras" savo ruožtu koją pakišo tragiškai mesti dvitaškiai. Jie buvo mesti tik 20 procentų taiklumu. Nugalėtojų gretose išsiskyrė: Tomas Vainoris (22 tšk. 10 atk. kam.) bei komandos naujokas Mantvydas Lazauskas (17 tšk. 11 atk. kam.). Pralaimėjusių gretose išskyrė: po 13 taškų įmetę Rapolas Bielskis ir Danielius Baslyk.

KK ,,Žiežmariai" komandos  komentaras: ,,Negausiai susirinkome į varžybas. 3 kėlinukus buvomę užsnūdę. Varžovai gerai pataikė tritaškius. O mums nesisekė sekimingai atakuoti į krepšį iš toli.  4 kėlinį geriau apsigynėme ir pasiekėm pergalę Sezono tikslai lieka tokie pat kaip ir pernai:laimėti čempionatą ir taurę. Apginti čempionų titulą bus sunku.  Lyga kasmet tobuleja. Komandu sudėtys pasikeitę. Manau bus įdomus ir įtemptas sezonas".

SK ,,Centauras" trenerio Vidmanto Pupininko komentaras: Mums iki pergalės trūko patirties, jėgos, patirties ir  mano komandos jaunuoliai susijaudino, ypač tie, kurios teko leisti, kai išsibaudavo pagrindiniai žaidėjai, tačiau tai tik antros varžybos, tad viskas mums dar prieš akis.