Debiutinėse savo rungtynėse EKKL ,,TPA" išsivežė sunkią pergalę iš Elektrėnų

Debiutinėse savo rungtynėse EKKL ,,TPA" išsivežė sunkią pergalę iš Elektrėnų 356

Vėlų trečiadienio vakarą Elektrėnuose į kovą stojo aikštės šeimininkai SK ,,Centauras" bei svečiai bei turnyro debiutantai ,,TPA". Rungtynės vyko panašiu scenarijumi kaip ir pirmos vakaro rungtynės. Lygi kova buvo tik pirmame kėlinuke. Nuo antro kėlinuko pradėjo dominuoti starto penketo žaidėjų į priekį vedami svečiai, kurie po 3 kėlinukų turėjo net 21 taško persvarą. Jaunieji elektrėniškiai nors ir žaidę be reiklaus ir griežto trenerio Vidmanto Pupininko, tačiau galutinai savęs sutriuškinti neleido ir rungtynes pralaimėjo galutiniu rezultatu 68:82. Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė pernai ,,PGT" komandoje pirmais smuikais griežęs Marius Radvilas, kurio sąskaitoje 21 taškas. Jam gerai talkino kitas varo lango transferų pirkinys iš ,,Statyba-Geosoma" komandos Ignas Mikulis:), kurio sąskaitoje 20 taškų:). Pralaimėjusių gretose rezultatyviai žaidė Danielius Baslyk. Jo sąskaitoje 19 taškų. Dar rezultatyviau sužaisti šiam žaidėjui sutrukdė net 7 padarytos klaidos.

SK ,,Centauras" žaidėjo Danieliaus Baslyk komentaras:

Rungytes pradėjome būdami ,,ant bangos" išlaikydami gerą tempą ir pavyzdingą pataikymą, tačiau pradėjus rotuoti žaidėjus išsibalansavome tiek gynyboje tiek puolime ir atsigauti rungtynių eigoje nepavyko. Smarkiai nesisekė susitvarkyti su varžovų vidurio puolėju, kuris  mūsų aukštaūgiams buvo sunkiai įkandamas. Taip pat žaidėme be savo trenerio, kas tikrai pasijautė, matyt į trenerio atsidavimą ir indelį rungtynių metu pradėsime žiūrėti kiek  atsakingiau ir pagarbiau. Bendrai paėmus,  tai buvo tik pirmasis sezono mačas, esame toli gražu nuo savo geriausio krepšinio ir sezono eigoje manau įveiksime šią komandą.

Komandos sezono tikslas yra, be jokių abejonių, iškovoti kuo daugiau pergalių, kuo labiau patobulėti ir žinoma medaliai. Galbūt, mus dauguma nuvertina, bet mes žinome ką sugebame ir kaip galime žaisti, todėl turime tikėti savimi.

Apie lygą. Lygos pajėgumas yra tikrai didelis, daug skirtingų komandų, žaidžiančių skirtingu stiliumi. Tikėkimės lyga ateityje papildys daugiau ekipų ir pačios lygos lygis kils. Ačiū varžovams, teisėjams ir lygai.

,,TPA" vadovo Alvydo Ramanausko komentaras:
Pergalė motyvuojančiai nuteikė komandos žaidėjus. Tai buvo geras išbandymas abiems komandoms, turbūt geresnis pataikytų metimų procentas lėmė mūsų pergalę. SK ,,Centauras" jaunimas kovojo pagirtinai,manau jie  yra konkurencingi daugeliui lygos komandų.

Antrus metus organizuojama lyga įgauna populiarumo, vis didesnį žiūrovų susidomėjimą, todėl neabejotinai ji reikalinga ypač tobulėjančiam jaunimui. Pagarba lygos organizatoriams už puikią komunikaciją ir informacijos sklaidą.