SK "Centauras" po švenčių apsukų nemažina - iškovota jau penktoji pergalė iš eilės 454

Pirmieji 2019 metais į sporto salę sugrįžo šeimininkai SK „Centauras“ (5/5) ir svečiai KK „Rumšiškės“ (4/4). Sausio 8 dienos trilogija prasidėjo Elektrėnuose. Prieš pradedant apžvalgą, verta atkreipti dėmesį, kad rumšiškiečiai į rungtynes atvyko vos šešiese, kas galbūt ir pakišo jiems koją.

Daug viena į kitą nežiūrinėjusios komandos pradėjo rinkti taškus. Pradžią geriau sužaidę šeimininkai išsiveržė į priekį 8:2, bet po jų spurto prabudo ir svečiai, kurie laimėję atkarpą 11:0 persverė rezultatą 13:8. Kėlinio pabaigą komandos sužaidė rezultatyviai ir jis baigėsi minimaliu aikštelės šeimininkų pranašumu 18:17. Pirmasis kėlinukas nuteikė optimistiškai, jog bus atkakli kova taškas į tašką, tačiau rumšiškiečiai galvojo kitaip, antrojo kėlinio pradžioje jie laimėjo atkarpą 9:0 ir išsiveržė į priekį 26:18. Antrojo ketvirčio antrojoje pusėje šeimininkų deficitas svyravo tarp 3 ir 11 taškų, o komandos į ilgąją pertrauką išėjo KK „Rumšiškės“ pirmaujant rezultatu 43:34.

Po pertraukos grįžusios komandos apsikeitė vaidmenimis, sėkmingiau taškus rinko SK „Centauras“ komanda, o sužaidus nepilnas 6 minutes, rezultatas tapo lygus – 52:52 ir nors sveičiamas pavyko laimėti trumpą atkarpą 5:0, visgi kėlinio paskutines minutes rezultatyviau sužaidę aikštelės šeimininkai persvėrė rezultatą savo naudai 63:60. Ketvirtą kėlinį komandos pradėjo apsikeisdamos rezultatyviomis atakomis, bet aukštesnę pavarą įjungę, o galbūt išsaugoję daugiau jėgų, į šturmą kilo aikštelės šeimininkai. SK „Centauras“ kolektyvo persvara ėmė didėti, svečiams iš Rumšiškių nepavyko užpulti, pasipylė klaidos ir vyšnia ant torto tapo techninė pražanga vietos aikštelėje neradusiam naudingiausiam svečių žaidėjui Mantui Gudeliauskui . Ši pražanga rumšiškiečių neužvedė kovai, o galbūt ir varžovai to neleido. Rungtynės baigėsi aikštelės šeimininkų naudai rezultatu 86:70 (18:17, 16:26, 29:17, 23:10)

Naudingiausiai rungtynėse pasirodė SK „Centauras“ atstovas Lukas Jančiauskas, kuris surinko 25 naudingumo balus.

SK „Centauras“: Danielius Baslyk 19 tšk. (8 atk. kam., 5 per. kam., 8 kl., 6 išpr. praž., 24 naud. b.), Lukas Jančiauskas 18 tšk. (11 atk. kam., 25 naud. b.), Rapolas Bielskis 16 tšk. (4 atk. kam., 7 kl.).

KK „Rumšiškės“: Mantas Gudeliauskas 16 tšk. (5 atk. kam., 9 išpr. praž.), Tomas Milinskas 15 tšk. (11 atk. kam., 4 kl.), Mindaugas Čižauskas  12 tšk.