Čempionų KK „Žiežmariai“ naujametinė pūga nupūtė KK „Statyba“ krepšininkus

Čempionų KK „Žiežmariai“ naujametinė pūga nupūtė KK „Statyba“ krepšininkus 456

Paskutinėse Sausio 8 dienos rungtynėse susitiko vis dar su čempionų etikete žaidžiantys KK „Žiežmariai“ (6/3) ir ambicingieji svečiai iš Kaišiadorių KK „Statyba“ (7/2). Šios dvi komandos turnyrinėje lentelėje užima atitinkamai trečiąją ir antrąją pozicijas, o tai žadėjo labai įnirtingą ir atkaklią kovą. Tiesa, užbėgant įvykiams už akių, to šiose rungtynėse deja nebuvo. Bet apie viską nuo pradžių.

Pirmieji taškus pelnė jaunieji svečiai iš Kaišiadorių. Tačiau tai supykdė aikštelės šeimininkus, kurie atseikėjo sausą atkarpą 14:0 ir iškart išsiveržė į priekį rezultatu 14:2. Po tokio šalto dušo prabudo ir svečiai. Antrąją pirmojo ketvirčio dalį (12:13) koja kojon su čempionais žiežmariečiais sužaidusi KK „Statyba“ ekipa neleido aikštelės šeimininkams atitrūkti dar didesniu skirtumu ir po pirmojo kėlinio rezultatas buvo 26:15. Antrąjį kėlinį komandos pradėjo ramiau - keitėsi taikliomis atakomis, klaidomis, keitimais ir netaikliais šūviais. Žiežmariečiai tyliai didino persvarą, o po dviejų kėlinių sukaupė net 19 taškų persvarą. Komandos į ilgąją pertrauką išėjo švieslentėje degant rezultatui 47:28, aikštelės šeimininkų naudai. Ilgosios pertraukos metu kirbėjo klausimas, ar visgi statybininkams pavyks sugrąžinti intrigą į rungtynes. Ir nors dar neprasidėjus trečiajam kėliniui vis ruseno ta menka tikimybė sulaukti kovos, vos tik kamuolys ėmė bumsėti Žiežmarių gimnazijos salėje, šeimininkai tiesiog tęsė pradėtą darbą. KK „Žiežmariai“ trečiąjį ketvirtį laimėjo rezultatu 25:10, o bendras rezultatas buvo tiesiog nepadorus ir buvo galima uždėti ženklą N-14, čempionai pirmavo 72:38. Ketvirtasis kėlinys buvo tik formalumas, bet ir jį žiežmariečiai sužaidė čempioniškai, laimėjo 18:15, o rungtynes bendru rezultatu 90:53 (26:15, 21:13, 25:12, 18:15).

Verta paminėti, kad vienas iš KK „Statyba“ komandos lyderių, Vilius Bauras, pelnė vos 3 taškus ir surinko vos 1 naudingumo balą, kas galėjo būti viena iš pagrindinių pralaimėjimo priežasčių. Žinoma, prie to daug prisidėjo ir šeimininkų komandos paruošti namų darbai.

Naudingiausias rungtynių žaidėjas KK „Žiežmariai“ komandos vadovas ir žaidžiantysis treneris – Arvydas Pūras. Jis surinko 33 naudingumo balus.

KK „Žiežmariai“: Arvydas Pūras 23 tšk. (5/9 trit. met., 8 atk. kam., 7 rez. perd., 33 naud. b.), Mantvydas Lazauskas 22 tšk. (11 atk. kam., 24 naud. b.), Evaldas Černiauskas 16 tšk. (11 atk. kam., 20 naud. b.).

KK „Statyba“: Arvydas Ivanauskas 18 tšk. (15 atk. kam., 3 bl., 26 naud. b.), Rimantas Kirkickas 14 tšk., Justas Tilvikas 11 tšk..