Be lyderių žaidę „PGT“ pralaimėjo jauniesiems „Centauro“ žaidėjams

Be lyderių žaidę „PGT“ pralaimėjo jauniesiems „Centauro“ žaidėjams 515

Dar vienos Kovo 5 dienos rungtynės įvyko Elektrėnuose, kur susitiko dvi šio miestelio komandos – „PGT“ ir „Centauras“. „PGT“ į rungtynes susirinko vos septyniese, o tarp tų septynių žaidėjų nebuvo komandos lyderio Konstantino Bakanovo, taip pat puikiai po krepšiu kovojančio Eligijaus Ašmenos, bei puikiai rezultatyvius perdavimus dalinančio Visvaldo Ašmenos. Be trijų svarbių žaidėjų „PGT“ stojo į kovą prieš beveik pilnos sudėties „Centauro“ ekipą.

Rungtynes taikliu metimu pradėjo „PGT“ komanda, bet tuomet į priekį šovė jaunieji „Centauro“ talentai, kurie sužaidus 5 minutes jau turėjo dviženklį pranašumą (19:9). Ir jaunieji elektrėniškiai net negalvojo sustoti, likus žaisti 1 minutę, komandas jau skyrė 13 taškų (28:15). Paskutinę minutę geriau sužaidę „PGT“ krepšininkai sumažino atsilikimą iki 8 taškų (20:28).

Antrąjį kėlinį geriau pradėjo „PGT“, kurie sumažino skirtumą iki 4 taškų (24:28), bet tuomet vėl į priekį šoktelėjo „Centauras“, kurie sužaidus 4 minutes susigrąžino 10 taškų persvarą (36:26). Likęs ketvirčio laikas vyko apylygiai, „PGT“ komandai nepavyko sumažinti skirtumo, o „Centauro“ ekipai nepavyko pabėgti nuo varžovų. Antrasis kėlinys baigėsi taikiu rezultatu 17:17, o po dviejų kėlinių „Centauras“ pirmavo rezultatu 45:37.

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje nesikeitė. Tik šiek tiek apšilus „PGT“ raumenims, komanda surengė spurtą 7:0 ir numažino skirtumą iki vieno tolimo metimo (48:51). Ir nors „Centauras“ padidino savo persvarą, „PGT“ toliau kūrė sėkmingas atakas, o likus žaisti 2 minutes trečiajame kėlinyje išsiveržė į priekį 54:53. Visgi ketvirčio pabaigą sėkmingiau sužaidė jaunieji elektrėniškiai ir susigrąžino sau 3 taškų persvarą (61:58).

Trečiajame kėlinyje matyti „PGT“ komandos blykstelėjimai turėjo neraminti „Centauro“ žaidėjus, kurie nieko nelaukdami rengė vieną sėkmingą ataką po kitos ir sužaidus 3 minutes vėl susigrąžino ramesnį, 10 taškų pranašumą (70:60). Turėdami tokį pranašumą „Centauro“ žaidėjai nesustojo – toliau didino pranašumą, o sužaidus 8 minutes jau pirmavo rekordiniu 18 taškų skirtumu (83:65). Kiek atleidę vadžias, jaunieji elektrėniškiai leido „PGT“ komandai sumažinti skirtumą, bet laiko jau buvo per mažai ir rungtynės baigėsi „Centauro“ pergale, rezultatu 73:85 (20:28, 17:17, 21:16, 15:24).

Skaičiai: jaunieji elektrėniškiai taikliai atakavo krepšį – dvitaškius metimus realizavo 46% tikslumu, baudų metimus – 71% taiklumu. „PGT“ iš atitinkamų pozicijų metimus pataikė 41% ir 53% taiklumu. Dar vienas svarbus akcentas – atkovoti kamuoliai. „PGT“ atkovojo 41 atšokusį kamuolį, o „Centauras“ 52.

Naudingiausiai rungtynėse pasirodė „Centauro“ atstovas Lukas Jančiauskas, kuris surinko 24 naudingumo balus.

„PGT“ komandoje pasižymėjo: Marius Markevičius 18 tšk. (5 atk. kam., 21 naud. b.), Darius Stambrauskas 16 tšk. (5 atk. kam., 5 kl., 7 išpr. praž.), Eligijus Ramonas 13 tšk. (7 atk. kam., 5 kl., 8 išpr. praž.).

„Centauro“ komandoje pasižymėjo: Lukas Jančiauskas 18 tšk. (11 atk. kam., 7 išpr. praž., 24 naud. b.), Danielius Baslyk 12 tšk. (4/4 baud. met., 8 atk. kam., 7 rez. perd., 5 kl., 22 naud. b.), Gabrielius Bielskis 12 tšk. (8 atk. kam., 16 naud. b.).