„Bauwerk-Boen“ reabilitavosi lengvai nugalėdami KK „Žiedas“

„Bauwerk-Boen“ reabilitavosi lengvai nugalėdami KK „Žiedas“ 458

Sausio 9 dienos vakarą savo pirmąsias rungtynes 2019 metais sužaidė aikštelės šeimininkai „Bauwerk-Boen“ (6/3) ir švečiai iš Vievio KK „Žiedas“(2/6). Į rungtynes abi komandos susirinko vedami savų tikslų - aikštelės šeimininkai privalėjo reabilituotis ne tik prieš savo sirgalius, bet ir patys prieš save, po techninio pralaimėjimo prieš čempionato lyderius KK „Roda“. Svečiai atvyko išsivežti pergalės ir metus pradėti džiugia nuotaika, nes senuosius palydėjo pralaimėjimu prieš KK „Statyba“.

Dvikovą rezultatyviai pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie jau pirmoje šių metų atakoje pelnė taškus. Į tai taip pat taikliai atsakė ir svečiai iš Vievio. Taškų lenktynėse šiek tiek geriau sekėsi parketo meistrams ir jie pirmąjį kelinį laimėjo rezultatu 21:13.

Antrajame kėlinyje buvo daug metimų, bet ne visi jie buvo taiklūs. Taip pat buvo daug keitimų, kurie iš esmės nieko aikštelėje nepakeitė. Komandos sužaidė nerezultatyvų ketvirtį, kuris baigėsi rezultatu 10:10, o bendras skirtumas liko toks pats kaip ir po pirmojo kėlinio 31:23.

Trečiąjį kėlinį nieko nelaukę atidarė svečiai KK „Žiedas“ krepšininkai. Po to sekė penki aikštelės šeimininkų taškai ir skirtumas tapo dviženklis 36:25. Po taiklaus svečių dvitaškio, aikštelės šeimininkai suėmė save į rankas  laimėjo atkarpą 9:0 ir padidino savo persvarą iki rekordinės žymos – 17 taškų. Besikeičiant taikliomis atakomis baigėsi trečiasis kėlinys, kuris užfiksavo dar didesnę aikštelės šeimininkų persvarą – 56:34.

Skirtumui išaugus iki 22 taškų, ketvirtasis kėlinys buvo tik formalumas. Ir nors vienai bei kitai komandai pavyko sužaisti kelias sėkmingas atkarpas, tai nieko iš esmės nepakeitė. Buvo pasiektas didžiausias rungtynių skirtumas (27 taškai), o Vievio komandai buvo pavykę priartėti iki 21 taško, kas tikrai nenuteikė optimistiškiau. Ketvirtąjį kėlinį komandos baigė taikiai – 13:13, o rungtynes rezultatu 69:47 (21:13, 10:10, 25:11, 13:13) laimėjo „Bauwerk-Boen“.

Šioje dvikovoje norėtųsi išskirti ne atskirus žaidėjus, o būtent komandų statistikos skaičius. „Bauwerk-Boen“ ekipos dvitaškių taiklumas buvo daug geresnis nei svečių KK „Žiedas“  atitinkamai 53.3% prieš 29.1%, bei atkovoti kamuoliai – 52 prieš 31, aikštelės šeimininkų naudai.

Naudingiausiai rungtynių žaidėjas  - vienas „Bauwerk-Boen“ lyderių – Karolis Jovaiša. Jis šioje dvikovoje surinko 30 naudingumo balų.

„Bauwerk-Boen“ komandoje pasižymėjo: Karolis Jovaiša 29 tšk. (12 atk. kam., 30 naud. b.), Rytis Kijanskas 13 tšk. (8 atk. kam., 7 kl.), Povilas Makūnas 10 tšk. (9 atk. kam., 19 naud. b.), Raimondas Sadkauskas 8 tšk. (8 rez. perd., 23 naud. b.).

KK „Žiedas“ komandoje pasižymėjo: Mindaugas Stoškus 17 tšk. (9 atk. kam., 19 naud. b.), Rytis Kamaneckas 8 tšk. (4 per. kam.), Lukas Kameneckas 7 tšk..