„Bauwerk-Boen“ po ilgosios pertraukos susitvarkė su jaunaisiais „Vyčio“ krepšininkais 519

Kovo 10 dienos vidurdienį A. Brazausko gimnazijoje bumsėjo kamuoliai. Pečius surėmė EKKL II etapo BOTTOM grupės komandos, KK „Vytis“ (0-2) ir svečiai „Bauwerk-Boen“ (1-0). Abi komandos, kaip įprasta savaitgalio rungtynėms, susirinko itin gausiai, kas žadėjo greitą ir šviežią žaidimą visų rungtynių metu.

Rungtynės prasidėjo kiek nervingai, nei vienai komandai nepavyko tiksliai atakuoti krepšio. Pirmieji rungtynių taškai buvo pelnyti sužaidus pusantros minutės, kai pasižymėti pavyko svečių komandai. „Vyčiui“ žaidimas nesiklijavo, o tuo pasinaudojo svečiai, kurie sužaidus nepilnas 6 minutes jau pirmavo dviženkliu skirtumu (13:3). Per likusias 4 minutes „Vyčio“ komanda nieko naudingo nenuveikė, pirmasis ketvirtis pralaimėtas rezultatu 7:19.

Po pertraukėlės į aikštę grįžę aikštelės šeimininkai pradėjo daugiau atakuoti varžovus, kas davė vaisių – sužaidus 3 minutes, po taiklaus Aivio Radlinsko tolimo šūvio skirtumas sumažėjo iki 6 taškų (16:22). Ir nors likus 4 minutes skirtumas vėl buvo 10 taškų (21:31), aikštelės šeimininkai sužaidė įspūdingą atkarpą 10:2 ir laimėjo ketvirtį rezultatu 24:14, kas leido sumažinti skirtumą iki vieno metimo - 31:33.

Trečiąjį kėlinį pradėjo svečių komandos vienas lyderių – Karolis Jovaiša, po kurio 6 taškų skirtumas šoktelėjo iki 8 (39:31). Ir nors likus žaisti 4 minutes „Vyčio“ komanda sumažino atsiliką iki 2 taškų (43:45), kėlinio pabaigą sėkmingiau sužaidė svečiai ir laimėję ketvirtį 27:18 susigrąžino dviženklį pranašumą. Po trijų kėlinių „Bauwerk-Boen“ pirmavo rezultatu 60:49.

11 taškų skirtumas dar negarantavo pergalės svečiams, tad atsipalaiduoti buvo ne laikas. Būtent taip komanda ir padarė, kantriai ir ramiai sužaidę paskutinį ketvirtį svečiai laimėjo rungtynes rezultatu 70:90 (7:19, 24:14, 18:27, 21:30).

Skaičiai: esminiai rungtynių skaičiai – atkovoti kamuoliai, rezultatyvūs perdavimai ir klaidos. Svečiai atkovojo 58 atšokusius kamuolius, kai tuo tarpu jaunieji kaišiadoriečiai – 41. „Bauwerk-Boen“ sėkmingiau skirstė perdavimus, kurių atliko 26, o „Vytis“ – 12. Ir paskutinė grafa – klaidos, čia svečiai „pasižymėjo“ 19 kartų, o „Vyčio“ komanda net 26 kartus padovanojo kamuolį varžovams.

Naudingiausiai šiose rungtynėse pasirodė „Bauwerk-Boen“ atstovas Karolis Jovaiša, kuris surinko 33 naudingumo balus.

„Vyčio“ komandoje pasižymėjo: Aivis Radlinskas 22 tšk. (4/4 baud. met., 12 atk. kam., 26 naud. b.), Mantas Morkūnas 14 tšk. (0/8 trit. met., 12 atk. kam., 19 naud. b.), Ignas Petkevičius 12 tšk. (4/6 trit. met., 5 kl.).

„Bauwerk-Boen“ komandoje pasižymėjo: Karolis Jovaiša 36 tšk. (10 atk. kam., 33 naud. b.), Rytis Vičkačka 18 tšk., Andrius Gumbrevičius 10 tšk. (8 atk. kam., 17 naud. b.). Taip pat reikėtų išskirti Raimondą Sadkauską, kuris atliko kiek neįprastą dvigubą dublį – atkovojo 11 kamuolių ir atliko net 13 rezultatyvių perdavimų bei surinko 26 naudingumo balus. 13 rezultatyvių perdavimų atliktų vieno žaidėjo,  yra šių metų EKKL rekordas.