„Bauwerk-Boen“ penkiese varžovų aikštelėje pergalingai pradėjo aštuntfinalio etapą 546

Balandžio 9 dieną Vievyje įvyko pirmosios EKKL aštuntfinalio rungtynės, kuriose susitiko aikštelės šeimininkai KK „Žiedas“ ir svečiai iš Elektrėnų „Bauwerk-Boen“. Abi komandos varžėsi EKKL II etapo B grupėje ir pasidalino atitinkamai 4 ir 1 pozicijas. Kadangi rungtynės vyko „nepatogią“ savaitės dieną – antradienį, tai komandos vangiai rinkosi į rungtynes – KK „Žiedas“ atvyko septyniese, o svečiai „Bauwerk-Boen“ vos penkiese. Naujas etapas – nauja istorija.

Pirmasis rungtynių kėlinys vyko apylygiai. Abi komandos daugiau dėmesio skyrė puolimui ir pirmasis ketvirtis baigėsi rezultatu 22:19, aikštelės šeimininkų baudai. Antrasis kėlinys vyko kitokiu scenarijumi – madas diktavo svečiai, kurie sužaidus 3:30 išlygino rezultatą (26:26), o likusią ketvirčio dalį laikė vadžias savo rankose ir laimėjo ketvirtį 20:7. Po dviejų kėlinių „Bauwerk-Boen“ pirmavo 10 taškų skirtumu (39:29).

Trečiasis kėlinys vyko identiškai kaip ir pirmasis, jis net gi baigėsi tokiu pat rezultatu – 22:19. Tad prieš ketvirtąjį kėlinį KK „Žiedas“ turėjo 7 taškų deficitą (51:58). Laukė intriguojantis ketvirtasis kėlinys. Kadangi skirtumas nebuvo itin saugus, „Bauwerk-Boen“ komanda žaidė atsargiai ir stengėsi išlaikyti saugų atstumą. Nors KK „Žiedas“ buvo sumažinęs atsilikimą iki 3 taškų (66:69), visgi šaltus nervus pademonstravę svečiai iškovojo pergalę rezultatu 70:75 (22:19, 7:20, 22:19, 19:17). „Bauwerk-Boen“ pirmauja serijoje iki dviejų pergalių rezultatu 1:0, sekanti šių komandų dvikova vyks Balandžio 12 dieną Elektrėnuose.

Skaičiai: sėkminga kova dėl atšokusių kamuolių palengvino „Bauwerk-Boen“ komandos kelią link pergalės. Svečiai atkovojo 52 atšokusius kamuolius, kai KK „Žiedas“ sugriebė tik 34. Ir nors svečiai į rungtynes atvyko tik penkiese, jiems pavyko išprovokuoti daugiau varžovų pražangų ir mesti daugiau baudų metimų. KK „Žiedas“ – 9 išprovokuotos pražangos, „Bauwerk-Boen“ – 17.

Naudingiausiai šiose rungtynėse pasirodė KK „Žiedas“ atstovas Mindaugas Stoškus, kuris surinko 30 naudingumo balų.

KK „Žiedas“ pasižymėjo: Mindaugas Stoškus 26 tšk. (6 atk. kam., 5 bl., 30 naud. b.), Rytis Kameneckas 15 tšk. (3/17 dvit. met.), Lukas Kameneckas 7 tšk. (3/13 dvit. met., 9 atk .kam.).

„Bauwerk-Boen“ komandoje pasižymėjo: Povilas Makūnas 23 tšk. (10 atk. kam., 21 naud. b.), Raimondas Sadkauskas 21 tšk. (18 atk. kam., 7 kl., 28 naud. b.), Donatas Grajonis 16 tšk. (7 atk. kam., 16 naud. b.).