Atkakliausiose šio sezono rungtynėse dar viena ,,IDIP" pergalė

Atkakliausiose šio sezono rungtynėse dar viena ,,IDIP" pergalė 994

Dar vienos IV  Turo  rungtynės tos pačios lapkričio 14-osios vakarą  vyko  Rumšiškėse,  kur susitiko aikštės šeimininkų   komanda  „IDIP“ (4-0) prieš svečius Sodyba ,,Aktyvi Ramybė"(3-1). Visos šios rungtynės vyko pakankamai rezultatyviai ir atkakliai nei vienai komandai nesugebant įgyti apčiuopiamesnės persvaros. Rungtynių likimas sprendėsi paskutinę rungtynių minutę rezultatui esant 77:77 ir kai atrodė, kad rungtynės galbūt kelsis į pratęsimą aikštės šeimininkų komandą pelnė keturis taškus be atsako ir iškovojo pergalę galutiniu rezultatu 81:77. Naudingiausias ir rezultatyviausias nugalėtojų gretose bus ne kas kitas, o ,,IDIP" varžovų košmaras  Erikas Seniūnas  (20 tšk., 21 atk. kam.,  8 išpr. praž., 39 naud. b.). Pralaimėtojų gretose naudingiausias buvo Nerijus Aleknavičius  (18 tšk., 7 atk.kam.,  24 naud. b). Elektrėniškis Karolis Jovaiša pridėjo 21 tašką.