,,Alternetas" įgauna pagreitį: laimėtos dar vienos rungtynės

,,Alternetas" įgauna pagreitį: laimėtos dar vienos rungtynės 805

Lapkričio 27 dieną įvyko trys paskutinės EKKL penkto turo rungtynės. Pirmosiose vakaro rungtynėse Elektrėnuose susirėmė dvi šio miesto komandos,  tai savo salėje žaidęs ,,Alternetas“ (2-3) prieš ,,Centauras“ (0-5). Rungtynes geriau pradėjo ir baigė visus 4 kėlinius, du iš jų dviženkle persvara, laimėdama aikštės šeimininkų komanda, kuri ir laimėjo  rungtynes galutiniu rezultatu 116:76. Intriga šiose rungtynėse laikėsi tik pirmajame kėlinyje, kurį ,,Alternetas“ laimėjo 5 taškų persvara. Nugalėtojų gretose naudingiausias rungtyniavo Danielius Baslyk (11 tšk., 6 rez. perd., 5 perimti kamuoliai., 21 naud. b.). Po 16 taškų pelnė Simas Junevičius ir Gabrielius Bielskis. Pralaimėtojams po 19 taškų pelnė Ugnius Baslyk ir Edvinas Vasiliauskas. Rungtynių nugalėtojai ne tik laimėjo rungtynes triuškinančia persvara, bet ir pagerino keletą asmeninių ir komandinių rekordų: Simas Junevičius blokavo 3 metimus, tai yra geriausias asmeninis pasirodymas šioje grafoje šių metų sezone; visa ,,Alternetas“ komanda blokavo 7 varžovų metimus,  tai irgi yra šio sezono vienos komandos pasiektas rekordas.