,,Statyba" komanda pirmą kartą lygos istorijoje pasidabino medaliais

,,Statyba" komanda pirmą kartą lygos istorijoje pasidabino medaliais 616

Mače dėl 3-osios vietos Didžiojoje taurėje  ginklus surėmė ,,Megalinija“ bei KK ,,Statyba“ komandos. Šių rungtynių pradžioje nutolti nuo varžovų bandė pirmoji paminėta komanda, kuri po pirmo kėlinio turėjo 9 taškų pranašumą, tačiau antrasis kėlinys priklausė ,,statybininkų“ komandai, kuri laimėjo jį 7 taškais ir prieš ilgąją pertrauką turėjo tik dviejų taškų deficitą. Po ilgosios pertraukos toliau vyko lygi, atkakli ir permaininga kova priekyje būnant tai vienai, tai kitai komandai. Ketvirtajame kėlinyje šaltakraujiškiau, ramiau ir šviežiau atrodė KK ,,Statyba“ kuri iki pat paskutinių rungtynių vykusioje atkaklioje kovoje laimėjo rungtynes rezultatu 69:67 bei pirmąkart lygos istorijoje pasidabino bronzos medaliais. Nugalėtojų gretose išssiskyrė Donatas Kudžma įmetęs 19 taškų ir atkovojęs 10 kamuolių. Pralaimėjusių gretose išsiskyrė 23 taškus įmetęs Edgaras Žukauskas.

,,Megalinija" komentaras:

Apie šias varžybas: nepavyko visas varžybas išlaikyti ramybės ir jų paduoto tempo. Pabaigoje rungtynių jie atrodė vos vos greitesni, ramesni, ko nepasakytum apie mus. Trūko mums fiziškumo ir lygiavertės pagalbos vienas kitam. Gaila, dėl praleistos progos iškovoti medalį, bet naujam sezone žadam sugrįžti stipresni, galbūt pasipildę keletą naujų žaidėjų. Gerai, kad pagaliau baigėme sezoną, tik gaila, kad jis nesusiklostė mums. Sekmės lygai ir lauksime naujo sezono.

,,Statyba" vadovo Viliaus Bauro komentaras: Pagaliau iškovojom medalį. Visi stengiamės šiandien, kovojom iki galo nepaleidom varžovų. Po pertraukos (karantino) susirinkome bene pagrindinę savo turimą sudėti ir puikiai užbaigėme sezoną. Buvom išsilgę krepšinio. Džiugu, kad sezonas visgi prasitesė. Aišku buvo planų  laimėti dar aukštesnės prabos medalį.